با عرض سلام خدمت شما دوستان و همراهان گرامی 

فروشگاه فیبوک همواره در صدد رشد و شکوفایی و خدمت رسانی به شما عزیزان بوده است و سعی داریم با کسب اعتماد شما مشتریان گرامی که از فرهیختگان جامعه محسوب میشوید، درخدمت شما باشیم.

لازم است این مژده را خدمت شما دوستان بدهیم که امسال موفق به کسب نماد اعتماد دوستاره از وزرات صنعت، معدن و تجارت و نماد ساماندهی از وزرات ارشاد و فرهنگ اسلامی شدیم تا فعالیتی امن، سالم و شفاف را در ذیل نظارت نهادهای دولتی شکل دهیم.

سعی کردیم تا قالب سایت را جذاب تر کنیم و سرعت سایت را بهبود بخشیم و آموزش هایی را در رابطه با آشنایی و کار با کتابخوان ارائه کنیم.

در سال جدید سعی داریم با حمایت شما عزیزان مطالب آموزشی بیشتری را در رابطه با کتابخوان تهیه کنیم. هم اکنون آموزش های ما را در کانال ما بر روی آپارات میتوانید ببینید. همچنین در قسمت پشتیبانی  سایت می توانید دفترچه کتابخوان ها را ببینید و از آپدیت ها باخبر شوید.

 

 خرسندیم اعلام کنیم کتابخوان ۱۳/۳ اینچی مکس کارتا با قیمتی بسیار ویژه عرضه می‌گردد. همچنین کد تخفیفی برای آن در نظر گرفته‌ایم که به تعداد محدود تا پنج‌شنبه مورخ ۹۷/۳/۱۰ فعال می‌باشد. این کد تخفیف تنها شامل کتابخوان ۱۳/۳ اینچی مکس کارتا می‌شود و مبلغ تخفیف نیز  ۱۰۰ هزارتومان می‌باشد.

کد تخفیف:

UK1GMY31

با دنبال کردن ما در کانال تلگرام، اینستاگرام و آپارات میتوانید از آخرین اخبار، آموزش ها و تخفیفات ویژه مطلع شوید:

اینستاگرام ما:

instagram.com/fibook_ir

تلگرام ما:

t.me/fibook

ویدئوهای ما بر روی آپارات:

aparat.com/fibook